• عنوان
 • قیمت واحد
 • تعداد
 • حذف


خوشبخت کسى است که اسلام را پذیرفته وبه قدر معاش خود در آمد دارد وقواى بدنش نیرومند است .


پیامبر مکرم اسلام - صلی الله -

قوانین و مقررات

قوانین ثبت نام و استفاده از امکانات اولین کاریابی ورزشی آنلاین در کشور

به لحاظ حفظ انسجام و راحتي کاربران قوانينی وضع شده است که خواهشمندیم پیش از استفاده از خدمات سایت  آنها را بطور کامل مطالعه فرمایید. اين قوانين به صورت کامل در این بخش منتشر شده اند و ممكن است در هر زمان تغيير كنند. لذا لطفاً جهت مشاهده آخرين قوانين سايت به بخش "قوانين سايت" در صفحه اصلی مراجعه کنید.

قوانین برای تمام راهکارهای سفارش در سایت وضع شده اند و مختص به یک روش نیست، لذا قوانین باشگاه خود را جدی بگیرید.

 1. این سایت (sportJobs.ir) تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد و درج هر گونه موارد سیاسی، غیر اخلاقی، و مخالف قوانین سایت و جمهوری اسلامی ایران باعث حذف اکانت کاربر از باشگاه مشتریان خواهد شد .
 2. در هنگام ثبت نام لطفا ایمیل و موبایل اصلی خود را وارد کنید. ما از طریق ایمیل و موبایل تان با شما در ارتباط خواهیم بود.
 3. هنگام سفارش ، ثبت یک شماره معتبر ( حتی المقدور تلفن ثابت ) وقابل دسترسی برای کاربران الزامی است.
 4. در هنگام سفارش ممکن است با شما تماس گرفته شود؛ در صورت عدم پاسخگویی شما، سفارش در حالت تعلیق قرار می گیرد.
 5. شما می توانید پیام ها و نظرات مربوط به سفارشات و خرید را در سایت درج نمایید که در سریع ترین زمان ممکن رسیدگی خواهد شد.
 6. هنگام ثبت هر سفارش، یک رسید آنلاین و یک E-mail حاوی سفارش ثبت شده  برای شما ارسال می گردد.
 7. در مواقعی که نیاز است تغییراتی در سفارش صورت گیرد و یا سوالی در مورد سفارش خود دارید، لطفا با شماره پشتیبانی 09365939860 تماس حاصل فرمایید.
 8. افرادی که از پرداخت آنلاین استفاده می نمایند در صورت عدم تایید سفارش آنها به هر دلیل، وجه پرداختی آنها با توجه به سیستم بانکی حداکثر تا 24 ساعت مسترد خواهد شد و یا در صورت درخواست خود کاربر وجه پرداختی همان لحظه به اعتبار شخص در سایت اضافه می گردد.
 9. مسئولیت پرداخت آنلاین به عهده بانک مربوطه میباشد. در صورت بروز مشکل مبلغ پرداختی به حساب شما از طریق بانک مربوطه عودت داده خواهد شد.
 10. تمامی سفارشات در سایت  آرشیو می شود و در صورت نیاز قابل رجوع خواهد بود.
 11. مسئولیت وارد کردن اطلاعات اشتباه از قبیل نام و نام خانوادگی، آدرس، شماره تماس، به عهده کاربر است . در صورت ارسال اطلاعات اشتباه و به موجب آن هر گونه وقفه و یا عدم تحویل سفارش ، هزینه ی سفارش و ارسال غیر قابل بازگشت خواهد بود.
 12. اطلاعات خصوصی پروفایل کاربران به امانت در نزد ما حفظ و نگهداری می گردد و از در اختیار گذاشتن این اطلاعات به  دیگران خودداری خواهیم نمود.
 13. SportJobs.ir این حق را برای خود محفوظ می دارد تا پیگیری های لازم را در چهارچوب قوانین پیرامون جبران خسارات وارده در پی ارسال اطلاعات اشتباه از سوی کاربران به عمل آورد
 14. کاریابی ورزشی این حق را برای خود محفوظ می دارد تا بصورت مستقل ، در هر زمان و بنابر صلاحدید خود هر سفارش و یا نام کاربری را لغو نماید.
 15. در بخش نظر دهی، طرح شکایات کاربران و همچنین اظهار نظر در مورد وب سایت امکانپذیر می باشد و همچنین خواهشمندیم شکایات و نظرات خود را در بخش مربوطه در پروفایل خود و یا از طریق تلفن پشتیبانی 09365939860 به اطلاع برسانید.
 16. از نوشتن نامه هاي تجاري و يا تبليغات تجاري پرهيز كنيد. در صورتي كه ارسال هاي مذكور مربوط به تبليغات تجاري باشند توسط مديریت سایت حذف خواهند شد و در صورت تكرار اين عمل توسط كاربر ، آن اكانت براي هميشه بسته خواهد شد.
 17. در صورت مشاهده هر گونه ارسال توهین آمیز، تمسخر آمیز و یا مسائل و مشکلات شخصی و یا بي احترامي به كاربران ديگر، مديران و مسئولان سايت، به کاربر خاطی اخطار داده می شود و در صورت لزوم کاربری وی مسدود خواهد شد.
 18. با خواندن اين قوانين شما مسئوليت رفتار و ارسالهاي خود را در سايت به عهده خواهيد گرفت.

کاریابی ورزشی، ساعات شاد و پرنشاطی را در کنار خانواد و دوستان برایتان آرزومند است.

 

 

عضویت در خبرنامه